Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Особливості зайнятості молоді»


                Надвірнянським районним центром зайнятості був проведений семінар для молодих людей «Особливості зайнятості молоді», в якому взяло усасть 14 осіб з числа безробітних віком до 35 років. Гаслом заходу стало: «Поки я молодий,- я зможу все».


                Надвірнянським районним центром зайнятості був проведений семінар для молодих людей «Особливості зайнятості молоді», в якому взяло усасть 14 осіб з числа безробітних віком до 35 років. Гаслом заходу стало: «Поки я молодий,- я зможу все».
                Захід спрямовувався на формування у молодих людей реальних уявлень про сучасний стан ринку праці, перспективи  професійного зростання, переваги зайнятості у реальному секторі економіки, оскільки саме молодь є з одного боку найактивнішим, а з іншого найбільш уразливим сегментом сучасного ринку праці. Бо завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості якраз молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового товариства.
                 Учасникам запропоновано було дати відповіді на такі питання : «Які переваги має молода людина на ринку праці?», «З якими проблемами зустрічається молода людина під час пошуку роботи?», «Чи знайшли ви щось нове для себе?», «Чи з’явились у вас нові мотиви для працевлаштування?». Обговорювалися усі варіанти, які тільки спадали на думку, без їх попередньої критики. Мова йшла також про переваги та недоліки молоді на ринку праці, такі як: порівняно триваліший період майбутньої працездатності в порівнянні з іншими віковими групами працівників, відсутність негативного досвіду безвідповідального відношення до результатів праці, більш висока мобільність та адаптивність, а серед недоліків – відсутність досвіду роботи та глибоких професійних знань.
                  За допомогою тесту на визначення ступеня готовності до пошуку роботи учасники семінару змогли пізнати себе, свої сильні сторони, свої основні якості та потреби та власні переваги; сформувати план досягнення професійної цілі; активізувати особистісні ресурси; сформувати позитивні мотивації до працевлаштування.
                   І як висновок тренер заняття головний спеціаліст Надвірнянського районного центру зайнятості Анжела Ментинська зокрема зазначила: «Якщо ви бажаєте бути успішними на ринку праці, потрібно, в першу чергу, максимально використати свої переваги та мінімізувати свої недоліки».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *