Освітлення сільських вулиць
12 квітня 2012 року в селі Перерісль по вулицах Івана Франка та Січових Стрільців підключено вуличне освітлення. Технічна документація підготовлена та зроблено за участі сільського голови Василя Непеляка та районної електромережі. Лампи вуличного освітлення придбано у фірмі «Карпати
12 квітня 2012 року в селі Перерісль по вулицах Івана Франка та Січових Стрільців підключено вуличне освітлення. Технічна документація підготовлена та зроблено за участі сільського голови Василя Непеляка та районної електромережі. Лампи вуличного освітлення придбано у фірмі «Карпати
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2012/04/SAM_0166.JPG)
» м. Івано-Франківськ – лампи економного освітлення (світлодіоди). Роботи велися методом громадської будови, тобто працювала вся громада села щоб покращення благоустрою села. Як зауважив сільський голова : «Приємно, що світло освітить дорогу жителям села до світлого Воскресіння Христового».
0 Коментарі