Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Отримувачі субсидій почали активно долучатися до заходів з енергоефективності та брати “теплі” кредитиПро це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час виступу на дискусії «Заходи з підвищення енергоефективності серед вразливих споживачів», організованій Проектом INOGATE 3 листопада у м. Києві.

«Сьогодні перед українцями постали серйозні виклики: газова криза, підвищення тарифів на комунальні платежі. І в цей час малозабезпеченим сім'ям, які є  найвразливішою категорією населення, як ніколи потрібна підтримка держави. Враховуючи це, Урядом було прийнято рішення щодо надання цій категорії населення компенсації за «теплими» кредитами у розмірі 70%», – наголосив Голова.

«Програма, запроваджена Урядом – це додатковий інструмент, який надає можливість підвищити комфорт в оселях, скоротити споживання енергоресурсів та у результаті – зменшити рахунки за комунальні послуги цим верствам населення», – зауважив Голова Агентства та додав, що з початку дії відповідної Постанови Кабінету Міністрів України, а саме 27 серпня цього року, державною програмою зенергоефективності скористалося понад 5 тисяч отримувачів субсидій, які взяли «теплих» кредитів на суму 58,4 млн. грн. Зокрема, за останній тиждень видано 1 761 «теплий» кредит  для пільговиків на суму 22, 2 млн. грн.

Голова Агентства висловив сподівання, що попит на програму серед вразливих споживачів зростатиме.

Загалом кредитів на утеплення житла та заміну газових котлів взяли понад 60 тисяч українських сімей на загальну суму майже 900 млн. грн.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *