Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пасічнянська первинка отримала «швидку» на базі Toyota Land Cruiser Prado

Автомобіль марки Toyota Land Cruiser Prado переобладнаний у карету швидкої допомоги отримав КП “Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги”, від благодійного фонду. Така машина вкрай необхідна в громаді, каже народний депутат Василь Вірастюк, який особисто проінспектував авто.
Про необхідність спецтранспорту дізнався голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько, який звернувся за допомогою у фонд.

У Пасічнянській громаді, розповідають, цей автомобіль збереже здоров’я та життя не одного мешканця. У гірській місцевості, де живе більша частина громади важко надавати хворим першу медичну допомогу без автомобіля. Автомобіль планують закріпити за Зеленською амбулаторією, оскільки ця машина може їздити по грунтових гірських дорогах. Комплектація такого авто включає також ноші для транспортування, електрокардіограф, аспіратори, дихальні мішки та кисневий балон.

В урочистій атмосфері голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько вручив ключі від машини директору Пасічнянської первинки Оксані Лавринович.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *