Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Павло Розенко: Сім’ям загиблих активістів Майдану за два роки вже виплачено допомогу на суму майже 24 млн гривень

Членам сімей загиблих людей, чия смерть пов'язана з участю у масових акціях громадянського протесту під час Революції Гідності, держава здійснила виплати у розмірі 243,6 тис. гривень (кожній сім’ї). Про це під час засідання Уряду повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

За словами Міністра, на сьогодні вже була здійснена виплата допомоги кожній сім’ї в розмірі 243 600 грн.

"121,8 тис. грн розмір виплати склав у минулому році, і 121,8 тис. грн виплат здійснено в цьому році. Станом на сьогодні в список осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадянського протесту, були включені 107 осіб", – сказав він.

У цьому списку також 8 осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадську мужність, патріотизм, виявлені під час Революції Гідності, але які загинули вже після подій на Майдані. Їх сім’ям буде виплачено допомогу у розмірі майже 260 тис. грн. (121,8 тис. грн + 137,4 тис. грн), тобто у 100-кратному розмірі прожиткового мінімуму у 2014 і 2015 роках.

Також він повідомив, що здійснені соціальні виплати людям, які отримали тяжкі тілесні ушкодження, у розмірі 60 тис. гривень на кожного.

"Щодо виплат одноразової допомоги особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження. На сьогодні за пропозицією МОЗ в список включено 122 людини, і всі необхідні виплати, це близько 60 тис. грн на кожного, цим особам вже виплачені", – сказавРозенко.

Крім того, зараз формується список людей, які отримали на Майдані тілесні ушкодження середньої тяжкості.

"Нещодавно ми прийняли рішення про те, щоб здійснити виплати також людям, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості. Прохання дати відповідні доручення якомога швидше сформувати список цих людей, і на підставі цього списку з резервного фонду виділити кошти і здійснити ці виплати", – сказав Розенко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *