Перемоги вихованців боксерського клубу “Едельвейс”
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/04/aHR0cDovL2NzNjIyNTI0LnZrLm1lL3Y2MjI1MjQwMzQvMjkzZmEvY3M2eTM1by16WFUuanBn.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/04/aHR0cDovL2NzNjIyNTI0LnZrLm1lL3Y2MjI1MjQwMzQvMjkzZmEvY3M2eTM1by16WFUuanBn.jpg)
25 – 26 квітня 2015 року проходив відкритий чемпіонат в м.Чернівці з боксу під патронатом народного депутата Михайла Гаврилюка, в якому взяли участь вихованці боксерського клубу "Едельвейс". По дорослих: Струк Руслан ( 64 кг ) – 1 місце; Юркевич Ігор ( 69 кг) – 3 місце; по юніорах: Дзебчук Владислав ( 57 кг ) – 1 місце; Василишин Михайло (57 кг) – 1 місце; Друзь Віталій ( 42 кг ) – 1 місце. Тренери Бурдюгов М.О, Мартинюк Н.В.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/04/aHR0cDovL2NzNjIyNTI0LnZrLm1lL3Y2MjI1MjQwMzQvMjkzZmEvY3M2eTM1by16WFUuanBn.jpg)
25 – 26 квітня 2015 року проходив відкритий чемпіонат в м.Чернівці з боксу під патронатом народного депутата Михайла Гаврилюка, в якому взяли участь вихованці боксерського клубу "Едельвейс". По дорослих: Струк Руслан ( 64 кг ) – 1 місце; Юркевич Ігор ( 69 кг) – 3 місце; по юніорах: Дзебчук Владислав ( 57 кг ) – 1 місце; Василишин Михайло (57 кг) – 1 місце; Друзь Віталій ( 42 кг ) – 1 місце. Тренери Бурдюгов М.О, Мартинюк Н.В.
0 Коментарі