Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Переваги української військової освіти

2019-й рік став рекордним за кількістю кандидатів до вступу у військові виші. Щодо привабливості військової освіти та майбутньої військової служби можна було б виділити ряд ключових позицій.
По-перше, кожен випускник отримує диплом державного зразка за понад 70-ма спеціальностями, які дозволяють йому після закінчення військової кар’єри без проблем знайти гідну роботу в цивільному житті.

А із запланованим наближенням підготовки у наших освітніх закладах до стандартів НАТО випускники ВВНЗ стануть конкурентоспроможними й на міжнародному рівні. Відомі численні випадки, коли вже зараз великий і середній бізнес «полюють» за найкращими із них. Якісне й потужне підвищення фахового рівня якраз є й на далі залишатиметься нашою головною конкурентною перевагою.

По-друге, кожен випускник гарантовано працевлаштовується за контрактом на проходження військової служби та має гідний соціальний пакет.

Міноборони активно розвиває спільні з країнами альянсу освітні програми, які передбачають обмін курсантами військових вишів або просто навчання наших хлопців і дівчат за кордоном.

Окрім того, приблизно кожен другий здобувач військової освіти протягом навчання оволодіває супутніми професіями. Приміром, наші випускники отримують водійські права, керують безпілотними засобами, вміють створювати комп’ютерні програми та працювати з мовами програмування, ремонтувати автомобілі та іншу техніку. Спектр дуже широкий: від слюсаря й зварювальника – до метролога, енергетика й психолога.

Впродовж чотирьох-п’яти років навчання безкоштовно забезпечують медичною допомогою, сучасною військовою формою й годують у вже всіх вишах за майже ресторанним меню.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *