ПЕРША ГРА НАДВІРНЯНСЬКОГО «БЕСКИДУ»
03 квітня 2016 року в м. Надвірна на стадіоні «Нафтовик» відбувся перший тур чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед команд першої ліги «Бескид» (Надвірна) – «Турка – Сандаліно» (Коломия). На поле команди вивели молоді вихованці Надвірнянської ДЮСШ відділу освіти.
03 квітня 2016 року в м. Надвірна на стадіоні «Нафтовик» відбувся перший тур чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед команд першої ліги «Бескид» (Надвірна) – «Турка – Сандаліно» (Коломия). На поле команди вивели молоді вихованці Надвірнянської ДЮСШ відділу освіти.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/04/IMG_0035111.jpg)
0 Коментарі