Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перше засідання сесії Ланчинської селищної ради ОТГ сьомого демократичного скликання

30 листопада 2017 року відбулося перше засідання сесії Ланчинської селищної ради ОТГ сьомого демократичного скликання. В засіданні взяли участь: голова Ланчинської селищної виборчої комісії Наталія Андрушко, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, депутати обласної ради Юрій Голіней та Михайло Іваночко, депутати районної ради Сергій Штогрин, Андрій Крицький та депутат районної ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, начальник відділу культури Олександр Зварчук, депутати попереднього скликання Ланчинської селищної ради та новообрані, духовенство, громадськість та представники ЗМІ.
Захід розпочався з Державного Гімну України та офіційного оголошення підсумків виборів. Святі отці поблагословили початок роботи голови – Володимира Поповича та депутатів Ланчинської селищної ради ОТГ в інтересах громади.
На першій сесії Ланчинської селищної ради ОТГ розглянуто порядок денний:
1п. Про підсумки виборів, визначення повноважень і реєстрацію Ланчинського селищного голови ОТГ.
Урочисто прийняли присягу голова Ланчинської селищної ради ОТГ Попович Володимир Васильович та 25 з 26 депутатів Ланчинської селищної ради ОТГ. (1 депутат – не взяв участь в роботі сесії).
2п. Про створення лічильної комісії.
До складу лічильної комісії увійшли: голова – Ігор Білоус, секретар – Марія Гоцяк, члени – Василь Дячук, Марія Данилюк, Іван Петруняк.
3п. Про затвердження структури виконавчих органів ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та їх виконавчих органів.
Під час розгляду даного питання було прийнято рішення про створення відділу культури, туризму, спорту та зовнішніх зв’язків та сектору освіти.
Також було запропоновано депутатами внести зміни в структуру, а саме: змінити посаду – першого заступника голови Ланчинської селищної ради ОТГ на заступника голови Ланчинської селищної ради ОТГ.
4п. Про обрання секретаря Ланчинської селищної ради ОТГ.
Голова ОТГ Володимир Попович запропонував на посаду кандидатуру Надії Данилюк. Шляхом таємного голосування дану кандидатуру підтримали більшість депутатів.
5-6 п. Про погодження заступника голови Ланчинської селищної ради ОТГ.
За результатами голосування обрано – Василя Іванішака та Михайла Греська.
На засіданні розглянули ще ряд інших питань та прийняли відповідні рішення. А саме: створили 4 постійних комісій ради та затвердили їх персональний склад, поклали виконання обов’язків старости на Михайла Мельника, затвердили орієнтовний порядок денний другої сесії та інше.
На завершення роботи першого засідання сесії Ланчинської селищної ради ОТГ сьомого демократичного скликання прозвучав Державний Гімн України.
Відповідно до чинного законодавства України прийняті рішення, в п’ятиденний термін, мають бути оприлюднені на офіційному веб-сайті Ланчинської ОТГ. Додатково інформуємо, що чинним законодавством передбачено право голови ОТГ накласти «вето»  на будь-яке з прийнятих рішень.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *