Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перше засідання сесії Переріслянської сільської ради ОТГ сьомого демократичного скликання

2 грудня 2017 року відбулося перше засідання сесії Переріслянської сільської ради ОТГ сьомого демократичного скликання.

2 грудня 2017 року відбулося перше засідання сесії Переріслянської сільської ради ОТГ сьомого демократичного скликання. В засіданні взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, депутат районної ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Мирослав Гільтайчук, депутати попереднього скликання Переріслянської сільської ради та новообрані, духовенство, громадськість та представники ЗМІ.
Захід розпочався з Державного Гімну України та офіційного оголошення підсумків виборів. Початок роботи сесії поблагословило духовенство.
На першій сесії Переріслянської сільської ради ОТГ розглянуто порядок денний:
1п. Про підсумки виборів, визначення повноважень і реєстрацію Переріслянського сільського голови ОТГ.
Урочисто прийняли присягу голова Переріслянської сільської ради ОТГ Мельник Іван Дмитрович та 24 з 26 депутатів Переріслянської сільської ради ОТГ.
2п. Про створення лічильної комісії.
3п. Про затвердження структури виконавчих органів ради ОТГ, загальної чисельності апарату ради та їх виконавчих органів.
4п. Про обрання секретаря Переріслянської сільської ради ОТГ.
Голова ОТГ Іван Мельник запропонував на посаду кандидатуру Гук Любові Георгіївни. Шляхом таємного голосування дану кандидатуру підтримали більшість депутатів.
5 п. Про погодження першого заступника голови Переріслянської сільської ради ОТГ.
За результатими голосування обрано – Василя Непеляка.
6 п. Про погодження заступника голови Переріслянської сільської ради ОТГ.
За результатими голосування обрано – Василя Гринчака.
На засіданні розглянули ще ряд інших питань та прийняли відповідні рішення. Створили постійні комісії ради та затвердили їх персональний склад.
Прийняли рішення про реорганізацію Фитьківської, Волосівської та Гаврилівської сільських рад та поклали виконання обов’язків старост  відповідно на Марію Дмитрук, Володимира Бариляка, Василя Грицяка. Також затвердили орієнтовний порядок денний другої сесії та інше.
З вітальним словом від імені голови райдержадмністрації виступив керівник апарату Микола Кравчук, який привітав новообраного голову Переріслянської ОТГ Івана Мельника та громаду з першими виборами до об’єднаних територіальних громад які відбулися в Надвірнянському районі.
На завершення роботи першого засідання сесії Переріслянської сільської ради ОТГ сьомого демократичного скликання прозвучав Державний Гімн України.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *