Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перші кроки в доросле життя з обраною професією!!!

Сучасний ринок праці ставить досить високі вимоги до людей, які знаходяться в пошуку роботи. Якщо аналізувати ситуацію попиту і пропозиції на ринку праці, то можна спостерігати певний дисбаланс, який має місце у сфері підготовки фахівців з вищою освітою. Адже, сьогодні випуск навчальними закладами даних фахівців більш ніж удвічі перевищує випуск робітничих кадрів. Тому випускникам вищих навчальних закладів потрібно вдвічі більше докладати зусиль, щоб їхнє працевлаштування увінчалося успіхом. Адже на ринку праці і надалі залишаються найбільш актуальними та затребуваними робітничі професії.
Слід зазначити, що наявність диплома, навіть актуальної професії, не завжди є пропуском до престижної, високооплачуваної роботи. Тому що останнім часом значно підвищилися вимоги роботодавців до претендентів на вільні робочі місця. Особливо цінуються фахівці високої кваліфікації, які мають досвід практичної роботи. Роботодавців, зокрема, цікавить професійна грамотність працівників, їх комунікабельність, компетентність, а також і особистісні цінності. До кожної професії роботодавці ставлять різні вимоги щодо досвіду роботи, кваліфікації, знань, навичок потенційних працівників. Тому молодим людям, які ще навчаються в навчальних закладах, здобуваючи професію, спеціальність уже заздалегідь потрібно знайомитися з вимогами роботодавців та оволодівати певними методами та навичками пошуку роботи, працювати над собою, щоб бути більш конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.
Саме з такою метою 9 грудня у відбулася зустріч фахівців Надвірнянського районного центру зайнятості з майбутніми випускниками, студентами 3-го курсу (фінансистів, економістів) Надвірнянського коледжу НТУ. Фахівці районного центру зайнятості Наталія Андрійович та Іванна Зінченко ознайомили студентів з вимогами ринку праці та особливостями працевлаштування молоді, яка закінчила навчальні заклади; розповіли, як шукати роботу за допомогою джерел вакансій та як себе презентувати, шляхом подання резюме, ознайомили з новою формою самопрезентації «відеорезюме».
Щасливої життєвої дороги нашим випускникам! Нехай їхні широко розправлені крила підхоплюють вітри удачі, успіху і перемог!
 
Надвірнянський районний центр зайнятості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *