Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук взяв участь в нараді з питань реформування військових комісаріатів.

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка в будівлі облдержадміністрації провела нараду із заступниками голів райдержадміністрацій та міст обласного значення і військовими комісарами військкоматів області з питань реформування військових комісаріатів.
19 лютого під час спеціального засідання Верховної Ради України Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Більшість населення держави і Прикарпаття такий курс підтримують. Робляться вже перші практичні кроки в цьому напрямку. Про це зазначила Марія Савка підбиваючи, підсумки наради

З метою наближення до натівських і європейських стандартів в області планується створити 16 територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а саме: Івано-Франківський обласний військовий комісаріат сплановано переформувати у обласний, а 15 районних (міських) військових комісаріати – у міські (районні) ТЦК та СП.

Для цього впродовж 2018 року державні адміністрації та військкомати області ухвалили спільні рішення щодо виконання першочергових робіт та відповідні програми.

Марія Савка наголосила присутнім, що своєчасне виконання завдання потребує доброї взаємодії зацікавлених сторін та сприяння органів державної влади і місцевого самоврядування. Область завжди допомагала і готова допомогти військовим.

Так, рішенням XXIII сесії обласної ради від 21 вересня 2018 року внесено зміни до Регіональної цільової програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2018-2020 роки. Враховано потребу щодо надання допомоги в переобладнанні приміщень військових комісаріатів для розміщення структурних підрозділів ТЦК та СП у 2019 році. Подібні програми прийняті в районах і містах обласного значення.

У Тисменицькому, Рожнятівському, Рогатинському, Богородчанському районах та обласному центрі процес реформування на завершальному етапі, інші завершують підготовчі заходи та корегують подальші дії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *