Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перший дзвоник пролунав

  
Першого вересня у навчальних закладах розпочинається новий навчальний рік, тисячі школярів повертаються до навчання, а дехто вперше переступає поріг школи, крокуючи по новому, складному, але дуже потрібному шляху. 

  
Першого вересня у навчальних закладах розпочинається новий навчальний рік, тисячі школярів повертаються до навчання, а дехто вперше переступає поріг школи, крокуючи по новому, складному, але дуже потрібному шляху. 
 
У цей день в навчальних закладах району пройшли урочисті лінійки з нагоди Дня знань за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
На святі першого дзвоника у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 побував голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, який привітав учнівський, педагогічний колективи з початком навчального року та побажав, щоб щасливим, мирним та щедрим на творчі здобутки для вчителів і учнів був новий навчальний рік.
У своєму виступі Олександр Кеніз висловив слова подяки педагогам за щоденну працю, за турботу про наших дітей, за навчання любити та поважати свою землю.
Усі учасники урочистої лінійки вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні та усіх військовослужбовців, які загинули виконуючи громадянський обов’язок у зоні АТО.
На заході виступив директор навчального закладу Петро Маланюк,  заступник голови РДА Богдан Зеленчук, керуючий справами міської ради Олег Антонюк, випускники та з віршованими рядками першокласники. Пролунав шкільний дзвінок і випускники провели першокласників за шкільні парти на перший урок, який став свідченням нашого патріотизму та любові до рідної країни «Україна – єдина країна».
Також Олександр Кеніз не зміг оминути своїм візитом і   Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат, де свято Першого дзвоника пройшло в патріотичному дусі. 
В  Гвіздській ЗОШ І-ІІІ ст. присутніх учнів привітав керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук з початком навчального року та висловив слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *