ПЕРШИЙ ОБЛАСНИЙ ТАБІР РОЗПОЧАВСЯ…
02 червня 2016 року в дитячому закладі оздоровчого типу «Сокіл» в с. Сокіл Галицького району розпочався перший обласний табір. З Надвірнянського району відправлено 33 дитини пільгових категорій на 21 день.![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1001.jpg)
Супровід діток до табору здійснювали лікар і працівники відділу молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації та Надвірнянського відділу поліції.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1008.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1006.jpg)
02 червня 2016 року в дитячому закладі оздоровчого типу «Сокіл» в с. Сокіл Галицького району розпочався перший обласний табір. З Надвірнянського району відправлено 33 дитини пільгових категорій на 21 день.
Супровід діток до табору здійснювали лікар і працівники відділу молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації та Надвірнянського відділу поліції.
0 Коментарі