Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перший заступник голови Держкомтелерадіо: Пропаганда російського шовінізму в Україні – неприпустима!


Державна фіскальна служба України врахувала прохання Держкомтелерадіо щодо російських книг, які заборонено ввозити на територію нашої держави.


Державна фіскальна служба України врахувала прохання Держкомтелерадіо щодо російських книг, які заборонено ввозити на територію нашої держави.

Як відомо, до відповідного переліку увійшли так звані «твори»  ідеологів російського шовінізму, які заперечують право українців мати свою державу, розпалюють міжетнічну і релігійну ворожнечу, виправдовують російську військову агресію проти України.

У даному випадку Держкомтелерадіо діє у відповідності до статті 28 Закону України «Про видавничу справу», якою встановлено, що діяльність у видавничій справі не може бути використана на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету та територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганди війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів.

Оскільки МЗС Росії, країни агресора, здійняв справжню істерику щодо дій української влади, спрямованих на захист власного інформаційного суверенітету, то це означає, що Україна на правильному шляху.

Більшість зазначених у переліку російських «творів» сміливо можна прирівняти з «Mein Kampf» А. Гітлера з усіма наслідками, які з цього випливають.

Ідеологія «русского мира», яку пропагують ідеологи російського шовінізму уже спричинила анексію Криму та криваву бойню на Донбасі.

А тому не потрібно істерик. Нехай Росія виведе свої війська з України, поверне нам Крим, припинить інформаційну війну, пропаганду так званого «русского мира». Лише тоді Україна не матиме підстав для вжиття адекватних заходів, спрямованих на захист свого інформаційного суверенітету.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *