Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перший заступник голови райдержадміністрації зустрівся з духовенствомНаприкінці минулого тижня перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Крицький провів робочу зустріч з отцями-деканами традиційних християнських конфесій району. Під час зустрічі присутні обговорили складну ситуацію на сході України, проходження мобілізаційних процесів в районі. Священники повідомили про своє бачення вирішення проблем.
     «На сході країни є одна велика проблема – місцеве населення  зомбоване. Найстрашніше є те, що ми є на своїй землі, а виглядаємо у жителів східних областей як окупанти. Тому ми повинні всі разом, з великою відповідальністю, поставитись до вирішення проблемних питань» – наголосив декан Надвірнянського району Іван Качанюк.

      «Ми не повинні прислухатись до різних пліток. Ми, священники виконуємо те, що нам каже патріарх.  Є Закон України і люди повинні виконувати його. Ми можемо допомагати, але повинна проводитись роз’яснювальна робота для військовослужбовців та їхніх родин» – зазначив отець Пнівського деканату Богдан Михайлина.
            Підсумовуючи, Андрій Крицький попросив присутніх розуміння і тісної співпраці.
          Також в ході зустрічі обговорили участь духовенства в заходах щодо вшанування в районі учасників революції Гідності та увінчення  пам’яті  Героїв Небесної сотні. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *