Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Петро Хмельовський: Головна інвестиція – це освіта, яка виведе державу на новий рівень

Роль вищих навчальних закладів у відновленні і розвитку територіальних громад на прикладі Міжнародного центру зустрічей студентської молоді України і Польщі (МЦЗ) в селі Микуличин відбувся діалог-зустріч співпраця влади, науки та місцевого самоврядування за участю начальника Надвірнянської районної військової адміністрації Петра Хмельовського, ректора Прикарпатського національного університету Ігоря Ципенди, декана факультету туризму Володимира Великочого, керівника проектно-освітнього центру «Агенти змін» Світлани Кропельницької, директора департаменту освіти і науки ОДА Віктора Кімаковича та представників територіальних громад.
Зокрема, йшла мова про перспективи розвитку рекреації та туризму, проектно-грантову співпрацю. Учасники виїзної наради відвідали Микуличинський ліцей, один з кращих навчальних закладів Яремчанської громади. Ректор вишу гостям провів екскурсію до Міжнародного центру зустрічей студентської молоді. Це один з найбільших проектів Прикарпатського національного університету. Об’єкт знаходиться у стадії будівництва. Для його завершення потрібно 132 мільйони гривень. На завершення роботи зустрічі учасники обговорили основу трьохстороннього Меморандуму про співпрацю між громадами району, влади, ПНУ імені В.Стефаника.

«Переконаний, що поєднання науки, інтелекту і державної влади – це той локомотив, який зможе вивести нашу державу на якісно новий рівень. Одним з наших головних ресурсів є інтелект і він повинен служити людям. Цей інтелект сконцентрований в основному в наших університетах, тому тішуся, що сьогодні є така співпраця”, – наголосив у своєму вітальному слові Петро Хмельовський.

Керівник району також подякував всім учасникам заходу за роботу. «Надіюся, що ця зустріч надасть поштовх для залучення наукового та освітнього потенціалу університету до розв’язання актуальних проблем розвитку економіки краю, розробки соціально-економічних паспортів громад Надвірнянського району», – відзначив Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *