Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Петро Хмельовський провів нараду з головами територіальних громад Надвірнянського району

8 квітня під керівництвом начальника районної військової адміністрації Петра Хмельовського відбулась чергова нарада з головами територіальних громад. У нараді взяли участь представники РТЦК та СП, комендант району, директор Прикарпатського військово-спортивного ліцею, начальник штабу району ТРО, керівник ДФТГ, представники Надвірнянського відділу поліції ГУНП в області, Надвірнянського відділу УСБУ.
Під час наради обговорили питання щодо роботи з організації підготовки громадян України до національного спротиву та створення регіонального Центру підготовки населення до національного спротиву. Зокрема:
– формування навчальних груп в кожній територіальній громаді в кількості 30 осіб;
– доукомплектувати інструкторсько-викладацький склад та призначити керівників груп базової підготовки для проведення занять;
– створити регіональний Центр підготовки населення до національного спротиву на базі Прикарпатського військово-спортивного ліцею.
Також говорили про проведення Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів району. Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації у рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» провести в районі впродовж квітня 2024 року заходи з благоустрою територій населених пунктів.
У рамках акції з благоустрою здійснюються заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний стан прибудинкових територій, парків, скверів, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, забезпечено очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.
Майор Надвірнянського РТЦК та СП Андрій Колесник, проінформував присутніх щодо актуальних планових завдань з проведення мобілізації.
Під час наради обговорили питання проведення заходів мобілізації для забезпечення боєздатності наших Збройних Сил, стану дотримання законності під час її проведення, а також сприяння органів місцевого самоврядування в роботі територіального центру комплектування та соціальної підтримки у проведенні мобілізаційних заходів у району.
За підсумками засідання було поставлено конкретні завдання та надано ряд доручень щодо удосконалення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Надвірнянського району.
«Продовжуємо працювати над підвищенням обороноздатності Надвірнянщини. Також узгодили наступні кроки посилення мобілізаційних заходів у громадах», – зазначив Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *