Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Петро Хмельовський провів нараду з головами територіальних громад

👉Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Петро Хмельовський провів нараду з головами територіальних громад району за участі заступника начальника ГУ ДПС в Івано-Франківській області Наталії Зікрати. Також участь в обговоренні взяли начальник Надвірнянської ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк та начальник Яремчанської ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області Юрій Вередюк.
Заступниця податкового відомства Івано-Франківщини ознайомила присутніх з напрямами роботи податкової служби, проаналізувала дохідну частину бюджету кожної громади. Зокрема, виконання дохідної частини загального фонду бюджетів територіальних громад забезпечено 4328 платниками податків, в тому числі 605 юридичними та 3723 фізичними особами. Основним платежем до бюджетів громад є податок на доходи фізичних осіб.
За звітний період надійшло 156159, 5 тис. грн. Що стосується надходжень плати за землю, то цей показник виконаний на 94,3%, в сумі 40204,0 тис. грн. Три громади району з об’єктивних причин не забезпечено його виконання. Серед основних шляхів забезпечення надходжень до місцевих бюджетів громад є ефективне управління земельними ресурсами, а саме перегляд орендної плати, формування бази даних платників податків за землю, сплату мінімального податкового зобов’язання.
Крім того, наголошено на необхідності дотримання роботодавцями виплати заробітної плати не нижче мінімального розміру, недопущення її виплати в “конвертах”, офіційне оформлення працівників.
«Сьогодні наповнення місцевих бюджетів є одним з важливих завдань, які стоять перед податковою службою. Адже від виконання цього завдання залежить і функціонування громад, і підтримка обороноздатності нашої країни», – зазначив Петро Хмельовський.
Також говорили про підготовку до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років та заходи щодо забезпечення електроенергією споживачів району та економію електроспоживання. Перший заступник голови РДА Ростислав Стасько поінформував про план заходів щодо підготовки підприємств ПЕК до роботи в опалювальний період, а саме: створення та організація стабільної роботи оперативних штабів, розроблення та узгодження комплексних планів проходження осінньо-зимового періоду 2024/25 років та проведення заходів щодо укріплення та захисту ключових електропідстанцій, об’єктів електропостачання. Наголошено на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності економії електроенергії у зв’язку з дефіцитом електричної потужності.
Вирішили обговорити вжиті заходи та хід підготовки до осінньо-зимового періоду на одній із нарад у ІІІ кварталі 2024 року.
Як зауважив начальник РВА Петро Хмельовський, через ситуацію в країні опалювальний сезон очікується нелегким. Тому при підготовці до зими необхідно враховувати реалії військового стану для швидкого реагування на можливі надзвичайні ситуації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *