Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Петро Хмельовський зустрівся з підприємцями Ворохтянської громади

Начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський зустрівся з підприємцями Ворохтянської громади, щоб обговорити актуальні питання функціонування бізнесу, проблеми та шляхи їх вирішення.
Зокрема, йшлося про створення Ради підприємців при голові РВА. Рада має на меті об’єднувати власників та керівників бізнесу в районі, також сприятиме централізованій співпраці з керівництвом РВА. Як говорили під час зустрічі, від Ворохтянської громади у Раду підприємців має бути делеговано три представники з різних сфер. Вони будуть відстоювати інтереси Ворохти й Татарова на районному рівні, сприяти розвитку бізнесу в громаді.
Принагідно обговорювали також інші питання, що турбують мешканців. Приділили увагу та ознайомили Петра Хмельовського із проблемою накладок земель Карпатського національного природного парку (КНПП) на землі комунальної та приватної власності.

«Ми готові поговорити про те, які у вас є найболючіші питання. Де ми можемо допомогти – будемо це робити», – зазначив очільник району.
Не менш важливим є також облаштування нового кладовища у Ворохті, оскільки місця на старому вже не вистачає.
Керівництво райдержадміністрації надаватиме сприяння щодо вирішення даної проблеми. Наразі домовилися, що Ворохтянський селищний голова та очільник Надвірнянського району мають найближчим часом зустрітися з народним депутатом Василем Вірастюком.
Також на зустрічі Петро Хмельовський розповів про організацію базової підготовки громадян до національно спротиву. Тому дав доручення направити з громади 30 осіб на навчання, де їх будуть ознайомлювати з правилами надання першої медичної допомоги, правильному реагуванню на різноманітні надзвичайні ситуації.

Петро Хмельовський наголосив, що райдержадміністрація відкрита до діалогу з бізнесом та готова надавати всебічну підтримку підприємцям.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *