Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Петро Порошенко вшанував пам’ять ліквідаторів та жертв аварії на Чорнобильській АЕС

Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи у день 30 роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Президент Петро Порошенко вшанував пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи у день 30 роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Глава держави поклав квіти до меморіального кургану "Героям Чорнобиля" та пам’ятного знаку "Воїнам Чорнобиля" Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи.

Присутні на церемонії вшанували пам'ять ліквідаторів та жертв трагедії хвилиною мовчання. Воїни роти Почесної варти виконали Державний Гімн та відсалютували з особистої зброї. Стрій воїнів також пройшов урочистим маршем. Вулицею повз Меморіал проїхала символічна колона рятувальників ДСНС.

У заході також взяли участь Голова Верховної Ради Андрій Парубій, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, голова Київської міської державної адміністрації, Київський міський голова  Віталій Кличко, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, представники Адміністрації Президента, урядовці, духовенство, представники громадськості та учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.

По завершенні заходу Президент відбув до зони відчуження, де візьме участь у інших заходах до 30-х роковин трагедії на території ДСП «Чорнобильська АЕС».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *