Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Під час засідання Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів представлено новий Закон «Про освіту»

Сьогодні на платформі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу під час спільного засідання Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України та членів Президії спілки ректорів вищих навчальних закладів міністр освіти і науки України Лілія Гриневич представила новий Закон України «Про освіту», який Президент підписав учора, 25 вересня. Така робоча зустріч проходить 18 рік поспіль. Її метою є знаходження нового шляху розвитку вищої технічної освіти.

Під час засідання Лілія Гриневич доповіла про особливості імплементації Закону України «Про освіту», виокремила позитивні сторони та назвала застереження.

Зокрема, міністр освіти і науки України відзначила нові підходи до здобуття освіти, які включають у себе педагогічну свободу, управлінську та фінансову автономію, подолання корупції, формалізацію різних форм здобуття освіти та визнання результатів.

Окрім того Лілія Гриневич наголосила, що введення в дію закону відкриє рівний доступ до якісної освіти та змоделює нові засади підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Для ефективного спілкування міністр обрала шлях відкритого мікрофону, завдяки чому усі присутні мали можливість запитати її про ті чи інші нюанси закону, які їх хвилюють. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *