Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Під час засідання «круглого столу» в ОДА говорили про нові можливості і перспективи співпраці ЄС та України

Вчора у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» в облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу», на якому обговорювали молодіжні, освітні і культурні можливості та інформаційні ресурси представництва Європейського Союзу в Україні.

Учасниками «круглого столу» стали начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, заступник начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Зіновій Мазур,  комунікаційний менеджер представництва ЄС в Україні Мартті Лутсар, а також представники засобів масової інформації, громадських організацій, бізнесу Івано-Франківська та області.

Під час заходу Мартті Лутсар говорив про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зробив короткий огляд програм ЄС, зокрема, інформаційних, освітніх та культурних проектів. Він також розповів про програму ЄС для розвитку малого та середнього бізнесу, проект, який надає підтримку Україні з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, відповів на численні запитання присутніх.

Додамо, що інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Її мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей і підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *