Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Під час засідання міжвідомчої робочої групи розглянуто ситуацію із виплатою зарплати на держпідприємствах

Члени обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук взяли участь в онлайн-засіданні міжвідомчої робочої групи, під час якого заслухали стан погашення боргів із оплати праці на підприємствах державного сектору економіки.

За оперативними даними станом на 1 грудня загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам області склала 35,1 млн грн, що на 4,5 відс. менше в порівнянні з початком року. В загальній сумі боргу 74,1 відс., або майже 26 млн грн припадає на економічно активні підприємства.

Найбільша заборгованість із заробітної плати обліковується на двох підприємствах державної форми власності: ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод» і ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів». Зазначені підприємства включені до переліку об’єктів на приватизацію, в ході якої заплановано погасити заборгованість із заробітної плати.

Івано-Франківською облдержадміністрацією надано пропозиції до проекту рішення засідання в частині вирішення питання погашення боргів з оплати праці на ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод» і ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *