Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Під керівництвом голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка днями відбулася нарада з керівниками обласних організацій національних меншин, які проживають на Прикарпатті.

 

 

На зустріч прибули керівники товариств азербайджанців, вірмен, євреїв, німців, росіян, угорців і поляків. Йшлося про стан забезпечення прав національних меншин, про проблемні питання статутної діяльності їх товариств.

Керівники товариств нацменшин відзначили конструктивну співпрацю з облдержадміністрацією у сфері міжнаціональних відносин та сприяння їх діяльності.

Як йшлося під час зустрічі, на сьогодні дуже гостро постає питання виділення приміщень, де б могли провадити свою діяльність представники національних меншин. Голова ОДА Михайло Вишиванюк доручив відповідним службам розглянути можливості надання приміщень.

В ході наради також було озвучено питання про упорядкування могил загиблих під час Першої та Другої Світових війн.

«Маємо спільно впорядкувати всі могили, які є на території нашої області незалежно від віри та національності, це одне з завдань президента України Віктора Януковича і пошуково-дослідницька робота вже ведеться», – наголосив Михайло Вишиванюк.

Також було вирішено встановити ряд меморіальних дощок та інших пам’ятних знаків, які нагадуватимуть про історію міста, відновлення історичної справедливості та героїв часу Першої та Другої Світових війн.

На завершення наради, голова ОДА Михайло Вишиванюк наголосив, що для вирішення нагальних проблем двері його кабінету завжди відкриті.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *