Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Під керівництвом голови РДА Михайла Іваночка проведено семінар – навчання

          20 серпня 2014 року в райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Михайла Іваночка проведено семінар – навчання міського, сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад.

          20 серпня 2014 року в райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Михайла Іваночка проведено семінар – навчання міського, сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад.
         В семінарі взяли участь заступники голови, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, начальники відділів райдержадміністрації та засоби масової інформації району.
Під час семінару-навчаннявійськовий комісар Володимир Ярмошук ознайомив присутніх з мобілізаційними заходами, які проводятьсяна території Надвірнянського району. Крім того сільським, селищним головам доведений порядок організації оповіщення та прибуття військовозобов’язаних за мобілізацією.
    Підводячи підсумки розгляду даного питання, голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко зазначив про необхідність злагодженоїроботи усіх щодо проведення заходів з мобілізації.  Також голова РДА наголосив присутнім провести належним чином благоустрій населених пунктів до відзначення Дня Незалежності та Дня Державного Прапора України.Начальник РВ УДСНС в Івано-Франківській області Андрій Мочерняк доповів по питанню створення формувань добровільної пожежної охорони. Про фахівців із соціальної роботи щодо цього питання інформував присутніх директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тарас Рудяк. Заступник директора районного центру зайнятості населення Оксана Гладиш розповіла про організацію і проведення громадських робіт та робіт тимчасового характеру на території району. Про відзначення Дня Державного прапора України та 23-ї річниці Незалежності України доповідав Андрій Крицькийперший заступник голови районної державної адміністрації. Інформаціюпро порядок видачі дозвільних документів на будівництво озвучивначальник відділу будівництва, архітектури, містобудування та містобудівного кадастру ВасильЗубко.
          З усіх розглянутих питань прийнято конструктивні рішення.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *