Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підготовка до Дня Незалежності України

В райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з організації відзначення 27-ої річниці незалежності України, яку провів голова РДА Олександр Кеніз. На засіданні були присутні представники РДА, районної ради, міської ради, відділів та управлінь РДА, представники громадськості.
Обговорені питання щодо організації відзначення Дня Прапора та Дня незалежності України. Попередньо визначено, що 23 серпня о 9.30 год. на майдані Шевченка буде проводитись урочисте відзначення Дня Прапора, яке включатиме підняття Державного прапора України, урочисту ходу з прапором, святкові вітання, виступи художньої самодіяльності Надвірнянщини та патріотичний флеш-моб.
Відзначення 27-ої річниці Дня Незалежності розпочнеться об 11.00 год. на майдані Шевченка.
В програмі свята заплановано привітання керівництва та представників іноземних делегацій, нагородження краян, святковий концерт. Опісля буде організовано етноподвір’я. Йшлося й про організацію пізнавальних, виховних та спортивних заходів спрямованих на формування у підростаючого покоління активної громадської позиції та національно – патріотичної свідомості на завершення молодіжна дискотека.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *