Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підготовка до нового навчального року

  

  
04 серпня заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук  із заступником начальника відділу освіти РДА Іваном Крискою та  головою с. Зелена Віталієм Хоптою провели попередній огляд шкіл сіл Зелена та Максимця з проведення підготовки до нового навчального року.

  
Зокрема, звернено увагу на Максимецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. Проблемним питанням там залишається відновлення та вдосконалення  системи опалення, завершення ремонту шкільного спортзалу та фасаду будівлі школи. Наголошено на активнішому залученні дирекції школи до проведення ремонтних робіт.

  
Оптимістичніший прогноз для Зеленської школи І ступенів. На даний момент там проводяться роботи з відновлення приміщення для котельні,  ремонту санвузлів, системи водопостачання.  Директор школи Лілія Пінах запевнила, що спільними зусиллями ремонт планують  завершити до середини серпня.

                           
В ході робочої поїздки також оглянуто  Будинок культури с. Зелена, де  проведено капітальний ремонт стелі. Це стало можливим завдяки реалізації обласного проекту з розвитку місцевого самоврядування та співфінансування обласної ради. Слід зауважити, що іі теперішній сучасний вигляд гармоніює із початковим інтер´єром.  Також у планах роботи з відновлення покрівлі .
У селі Пасічна особливої уваги заслуговує дитячий садочок, де порівняно недавно проведено роботи з облаштування території та ігрового майданчика.  В  дошкільному закладі  створені  всі умови для всебічного розвитку підростаючого покоління. 

   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *