Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підприємства Івано-Франківщини перерахували до зведеного бюджету 587,5 мільйона гривень податку на прибуток

Підприємства Івано-Франківщини впродовж січня-жовтня 2020 року перерахували до зведеного бюджету 587,5 мільйона гривень податку на прибуток.

До державного бюджету надійшло 526,9 млн грн податку на прибуток, а місцеві бюджети отримали – 60,6 млн гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено ст.137 Податкового кодексу України. Податок нараховується платником самостійно за ставкою, визначеною ст.136 цього Кодексу від бази нарахування, визначеної згідно зі ст. 135 цього Кодексу. Базова (основна) ставка податку на прибуток підприємств становить 18 відсотків. Податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств є календарний квартал, півріччя, три квартали та рік. При цьому податкова декларація розраховується з наростаючим підсумком. Сплачується податок на прибуток впродовж 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого податковим кодексом для подання податкової декларації.

Звертаємо увагу, що сплатити податок на прибуток за ІІІ квартал поточного року платникам необхідно не пізніше 19 листопада 2020 року.

Водночас зазначаємо, що Законом України від 16.01.2020 року № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до Податкового кодексу щодо адміністрування податку на прибуток.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *