Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підприємствам Надвірнянщини розстрочено майже 561 тис. грн. податкових зобов’язань

    Впродовж 2013 року ДПІ у Надвірнянському районі уклали із платниками податків 10 договорів про розстрочення грошових зобов’язань (податкового боргу) на загальну суму майже 506,9 тис.грн., в тому числі 111,7 тис.грн. податку на додану вартість, 197,9 тис.грн. збору за спеціальне використання лісових ресурсів та 251,3 тис.грн інших податків та платежів. За користування розстроченням (відстроченням) грошових зобов'язань платниками сплачено проценти в сумі 9,4 тис.грн.

Процедура розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань або податкового боргу упереджує виникнення або накопичення податкового боргу, а сплата таких сум платниками податків забезпечує ритмічне наповнення бюджету.

Крім того, до платників податків, яким розстрочено сплату платежів, не застосовується фінансова відповідальність, яка компенсується платою за кредит (процентами).

Відповідно до ст.100 Податкового кодексу України платник податків має право звернутися до податкового органу із заявою про розтрочення та відстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу, а також надати відповідні докази та економічне обґрунтування, яке свідчить про можливість погашення грошових зобов’язань або податкового боргу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *