Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підприємці Надвірнянщини схвально відгукнулись про зміни в оподаткуванні.           25 липня ц.р. у ДПІ у Надвірнянському районі відбулось засідання „круглого столу” з участю Начальника ДПІ Василя Гнатюка, начальника управління економіки райдержадміністрації Василя Уніята, керівників громадських організацій, підприємців. Тема зустрічі-ознайомлення представників бізнесу зі змінами, внесеними в оподаткуваня, роботою Центру з обслуговування платників податків. Ознайомлюючи з цими змінами, Василь Гнатюк констатував, що сьогодні на обліку зареєстровано 877 юридичних та 3392 фізичних осіб-підприємців. Із 1 червня обслуговуємо платників податків, громадян в оновленому Центрі обслуговування платників податків, робота якого свідчить про зміну принципів у діяльності податкової служби. І як відзначив Голова ДПС України О.Клименко: „Ми вважаємо, що більшість наших клієнтів працюють чесно, і ми довіряємо їм. Ми прагнемо допомагати тим клієнтам, яким це необхідно, і невпинно переслідуємо тих, котрі обходять або порушують податкове законодавство”.
         Такі зустрічі проводяться для вирішення невідкладних питань і розвитку співпраці між податковою і платниками податків. Податковою службою запроваджено низку нововведень, спрямованих на своєчасне виконання платниками своїх зобов”язань.
         Василь Гнатюк ознайомив із основними змінами внесеним  в оподаткування Законом України „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких норм”. Цим Законом внесено цілу низку змін до Податкового кодексу України. Про них можна дізнатись на сайті ДПС України, ДПС в Івано-Франківській області, а також зателефонувавши в Інфомаційно-довідковий департамент при ДПС України. За тел.044-284-00-07 „Пульс податкової” керівництво служби надасть вичерпну відповідь на будь-яке запитання, пов”язане із підприємницькою діяльністю та сплатою податків.
            Начальник інспекції повідомив про ряд заходів проведених ДПС, спрямованих на покращення податкових сервісів з обслуговування платників податків: видачею довідки про відсутність заборгованості податкового боргу в електронному вигляді, видачею безкоштовних ключів електронного цифрового підпису тощо.
         Учасники „круглого столу” позитивно оцінили роботу Центру, відзначили значну кількість актуальних роз”яснювальних матеріалів на інформаційних стендах, акцентували, що прийом звітності в електронному вигляді дозволяє економити час на відвідування інспекції, не допускає помилок. Також відзначили й інші позитивні зміни в роботі податкової і визнали актуальними й змістовними засідання „круглих столів”.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *