Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підписано меморандум про партнерство та співпрацю у сфері поводження з відходами

В обласній державній адміністрації підписали Меморандум про партнерство та співпрацю у сфері поводження з твердими побутовими та промисловими відходами.

Підписантами договору виступили голова облдержадміністрації Олег Гончарук, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, Калуський міський голова Ігор Матвійчук та Коломийський міський голова Ігор Слюзар.

Зазначимо, що співробітництво в рамках меморандуму спрямовуватиметься, зокрема, на вирішення питань раціонального, екологічно безпечного поводження із твердими побутовими та промисловими відходами, а також створення потужностей з їх переробки на території Івано-Франківської області, обмін інформацією, яка необхідна для ефективного запровадження найкращих світових практик у сфері поводження з твердими побутовими та промисловими відходами.

На переконання Олега Гончарука, підписання меморандуму є важливим кроком для області, адже дозволить врегулювати проблеми логістики, збору, сортування та переробки сміття. «Підписання цього меморандуму має на меті врегулювати екологічну ситуацію, яка склалася на Прикарпатті через відсутність комплексного підходу до вирішення проблеми зі сміттям, – підкреслив Олег Гончарук. – Передумовою до його укладення між обласною державною адміністрацією та міськими радами стала клопітка праця та чітке бачення стратегії поводження з твердими побутовими та промисловими відходами. А, в результаті, сподіваємося на будівництво сучасного сміттєпереробного заводу».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *