Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підсумкова нарада в Надвірнянській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

1 лютого 2018 року в Надвірнянській районній  філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася підсумкова нарада по  результатах роботи за 2017 рік.

1 лютого 2018 року в Надвірнянській районній  філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулася підсумкова нарада по  результатах роботи за 2017 рік.
Розпочав нараду директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Дмитрович Цимбалюк, який звернув увагу на необхідності надання якісних соціальних послуг роботодавцям, активізації профорієнтаційної роботи з незайнятим населенням, безробітними та учнівською молоддю, а також наголосив на необхідності здійснення оцінки роботи кожного фахівця філії.
А також очільник Івано-Франківського обласного центру зайнятостінаголосив, що адресні послуги, реально допомагають незайнятим громадянам знайти гідну роботу, а роботодавцям кваліфікованих працівників – це основа діяльності служби зайнятості.
Директор філії Володимир Петрішак проаналізував роботу філії за 2017 рік. Звернув увагу на те, що службу зайнятості чекають конструктивні зміни, а також акцентував увагу на головних напрямках роботи, які потребують посиленої уваги та плідної праці.
На завершення наради Василь Дмитрович Цимбалюк зосередив увагу на головних напрямах роботи у 2018 році служби зайнятості області: робота з роботодавцями, профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, співпраця з об’єднаними територіальними громадами, активна інформаційна робота через засоби масової інформації.
 
 
 
Фахівець з профорієнтації  ІІ категорії                                                              Кисляк І.Р.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *