Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підтримка флешмобу «Я залишаюся в Україні! Україна, я з тобою» для людей з інвалідністю

За ініціативи представника Урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній державній адміністрації Миколи Макара в середу, 30 березня, відбулася онлайн-зустріч «Роби що можеш, з тим, що маєш, там де ти є» у підтримку флешмобу «Я залишаюся в Україні! Україна, я з тобою».

Заступниця голови обласної військової адміністрації Людмила Сірко поінформувала про стан розподілу гуманітарної допомоги, організацію роботи і діючих програм на підтримку людей з інвалідністю та внутрішньо-переміщених осіб на Прикарпатті.

Онлайн-зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу. Учасники та представники громадських організацій, а особливо ГО «СЛІД», мали можливість поставити запитання спікерам. Зокрема, питання забезпечення соціального захисту населення для людей з інвалідністю у час військового стану України (пільги, процедура оформлення догляду за людиною з інвалідністю; координація переселенців різних нозологій в області), – про це та інше розповіла в. о. директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Галина Сеник.

Важливі запитання в частині індивідуальної програми реабілітації, надання ліків, лікування пролежнів, медконсультації відповіли головний лікар МСЕК Михайло Кулаєць та заступник обласного бюро медико-соціальної експертної комісії Любомир Процик.

«Сьогодні важливо об’єднувати зусилля, підтримувати кожного українця, який вимушено покидає свій дім, але залишаються в Україні. Необхідно, в цей нелегкий військовий час, почути всіх потребуючих, особливо людей з інвалідністю. Розумію, що зараз важко всім, але маємо кріпитися разом, тримати стрій та робите все для того, щоб наша Перемога була якнайшвидше», – наголосив Микола Макар.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *