Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підтримка сімей з онкохворими дітьми

  

  

У зв’язку із збільшенням онкологічних захворювань, особливо серед дітей, для забезпечення соціальної підтримки сімей, в яких виховуються онкохворі діти, з ініціативи районної державної адміністрації та депутатів районної ради розроблено Програму соціальної підтримки сімей з онкохворими дітьми на 2016-2020 роки. Фінансування програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного та місцевого бюджетів, а також інших джерел (спонсорські, благодійні), які не заборонені чинним законодавством. 
Програма затверджена на сесії районної ради 18 лютого 2016 року. Розпорядженням райдержадміністрації від 01.03.2016 року № 58 затверджено склад та Положення Комісії, яка створена для розгляду звернень сімей з онкохворими дітьми щодо надання їм одноразової грошової допомоги на лікування та покращення життєвого рівня. Така допомога надаватиметься на підставі письмового звернення одного з членів сім’ї до голови комісії та відповідного переліку документів:

– копії паспорта (сторінок 1,2,11) та ідентифікаційного номера заявника;
– копії свідоцтва про народження дитини;

– акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, завірений органом місцевого самоврядування;

– лікарське заключення про стан здоров’я чи витяг з медичної карти хворого;
– інформацію про рахунок у банківській установі.

Заяви реєструються в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.На 2016 рік для фінансування Програми соціальної підтримки сімей в яких виховуються онкохворі діти з районного бюджету виділено 120 тис. грн.

14 березня відбулося засідання Комісії на якій було розглянуто перші чотири заяви-звернення від сімей, в яких виховуються онкохворі діти. Комісія прийняла рішення надати одноразову грошову допомогу в розмірі 10000 грн кожній сімї:

– Микитюк Михайло Володимирович (на лікування доньки Софійки, 2008 р.н.),

– Марцінковська Надія Богданівна (на лікування сина Максима, 2005 р.н.),        

– Камінська Галина Романівна (на лікування сина Давида, 2009 р.н.),

-Дронюк Іванна Іванівна (на лікування сина Святослава, 2006 р.н.)  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *