Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підведено підсумки роботи у сфері молодіжної політики та оздоровлення дітей у 2016 році

         

         
     10-12 грудня 2016 в смт. Верховині   департаментом освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації проведено нараду відповідно до обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016-2020 роки, за підсумками діяльності у сфері молодіжної політики та оздоровлення дітей у 2016 році та навчальний семінар-практикум  для  начальників структурних підрозділів з питань молодіжної політики районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та лідерів молодіжних громадських організацій області.
         В  нараді взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, голова  Верховинської районної державної адміністрації Олег Лютий та  начальник відділу молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації Михайло Крижаньовський.
Олександр Ярема  розповів учасникам семінару про пріоритетні напрямки роботи міністерства а саме: про підтримку талановитої молоді, працевлаштування та професійну орієнтацію, національно-патріотичне виховання, підтримку молодих підприємців  і проектів, гранти Президента України та премії Кабінету Міністрів України для обдарованої молоді, українсько-польські обміни молоддю, про розвиток волонтерства, створення молодіжних центрів та ознайомив присутніх із проектом Закону України «Про молодь».
    Представники структурних підрозділів районних державних адміністрації прозвітували про виконання обласної соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016-2020 роки та підвели підсумки оздоровчої кампанії 2016 року. Поділилися досвідом роботи та досягнення за останній рік.
Учасники наради  обговорили хвилюючі проблеми в молодіжному середовищі, роботи з молоддю в регіонах, план заходів області в галузі молодіжної політики на 2017 рік та можливість фінансування проектів у сфері молодіжної політики закордонними донорами.
   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *