Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Підвищується забезпечення якісних умов життя населення

 На виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та програм соціально-економічного та культурного розвитку району райдержадміністрація вживала заходи  щодо забезпечення реалізації даної Програми та програм соціально-економічного розвитку Надвірнянського району, затверджених сесіями районної ради.

 На виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та програм соціально-економічного та культурного розвитку району райдержадміністрація вживала заходи  щодо забезпечення реалізації даної Програми та програм соціально-економічного розвитку Надвірнянського району, затверджених сесіями районної ради.
За 2012-2013 рр. у сфері торгівлі району відбулися позитивні зміни. Відкрито цілий ряд нових магазинів, що відповідають вимогам сьогодення щодо архітектурно-планувального рішення, оформлення інтер’єрів торгових залів, оснащення торгово-технологічним обладнанням, асортименту товарів. В цьому могли переконатися  представники райдержадміністрації, які спільно з журналістами оглянули роботу новоспоруджених об’єктів в м. Надвірна: заступник керівника апарату – начальник інформаційно – аналітичного відділу РДА Тарас Дем’янчук, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят та головний архітектор району Михайло Янчук.

Нові об’єкти торгівлі відрізняються витриманими у сучасному стилі фасадами, благоустроєм прилеглих територій. Приміром, тільки у районному центрі: новозбудований торговий комплекс на майдані Шевченка і торговий центр «Полярис».
Цьогоріч у м. Надвірна  корпорація «Смарагд Прикарпаття» відкрила сучасний  будівельний супермаркет.  – Ідея полягає у тому, – мовив директор ТзОВ «Смарагд Прикарпаття» Андрій Троценко, – що в європейській державі, якою є Україна, мають надавати європейські послуги, у т. ч. і в частині продажу будматеріалів. Принцип діяльності – забезпечити хорошу ціну і високу якість товару плюс максимально ефективне обслуговування краян. Працюємо на мінімальній націнці, щоб, у першу чергу, були задоволені люди. Згодом у магазині відкриють меблевий салон, виставкові зали. Фірма створила понад 100 робочих місць. У торгівельному секторі працюють близько 30 осіб. Корпорація займається будівельним бізнесом (декілька будівельних магазинів), є розчинний вузол, де виготовляють бетонні розчини; металобаза; продуктовий сектор; готельний бізнес і автозаправка.
Також відкрито сучасні  продовольчі магазини «Родинний» та «Пікант»  у м. Надвірна. Власник гастроному «Родинний» Ганна Качало повідомила, що ціни у них – на соціальному рівні. Також займаються виготовленням вікон з австрійського профілю «Koning».
Представник родинного підприємництва Зоряна Монастирецька говорить: – Наш бізнес – мережа продуктових магазинів «Пікант». Акцент зроблено на власне виробництво продуктів харчування (для обіднього столу); кондитерських та хлібобулочних виробів. Мета – забезпечити краян якісними, екологічно чистими продуктами харчування з мінімальною націнкою. Для продавців, кондитерів, пекарів, кулінарів створили майже 20 робочих місць. Із відповідальністю віднеслися до прилеглої території. Реставрували всі під`їзди будинку, запланували облаштувати дитячий майданчик.
Протягом 2010-2012 рр. здано в експлуатацію  83636 тис.кв.м. житла. За словами голови правління трьох ОСББ (об`єднання співвласників багатоквартирних будинків) – «Полярис», «Еліт-2010» та «Оселя-Комфорт» Оксани Мерцало, переваги ОСББ – надання високоякісних комунальних послуг на замовлення. – Ми не утримуємо постійних працівників. Нам надають послуги за договором. ОСББ створюють здорову конкуренцію комунальникам і дають поштовх покращувати рівень надання послуг і зменшувати їх вартість.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *