Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Питання цифрової трансформації в ОДА куруватиме Богдан Футерко

Розпорядженням обласної державної адміністрації заступником голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) призначено Богдана Футерка.
Він народився 23 травня 1977 року. Проживає в Івано-Франківську

 

Навчався в Івано-Франківському технікумі електронних приладів за спеціальністю радіо-апаратобудування, який закінчив з відзнакою у 1996 році.

У 2001 закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю автоматизоване управління в технічних та організаційних системах.

У квітні 2000 року, під час проведення Всеукраїнського референдуму, координував технічне забезпечення організації в Івано-Франківській області передачі даних як незалежний експерт.

З вересня 2000 – співзасновник та директор компанії “Софтек” (ПП “Софтек”). Компанія спеціалізувалася на розробці програмного забезпечення та наданні послуг по впровадженню систем документообігу в державних організаціях. За 10 років клієнтами компанії стали понад 100 державних організацій і установ (обласні, районні та сільські ради, обласні та районні адміністрації та інші державні установи). За внесок у розвиток підприємництва відзначений письмовою подякою Міського Голови Івано-Франківська.

Протягом 2002 – 2006 років був регіональним представником проекту IREX (Ради з міжнародних наукових досліджень і обмінів, США) IATP (Internet Access and Training Program) в Івано-Франківську.

З лютого 2007 по січень 2011 року – керівник Івано-Франківського розробницького центру SoftServe (ТОВ“СофтСерв”). Відповідав за організаційний розвиток філії. Протягом першого року роботи було успішно відкрито та запущено у роботу філію компанії в Івано-Франківську, налагоджено організаційні процеси, пошук та найм персоналу, навчання для перспективних студентів. При філії створено навчальний центр. На рівні компанії виконував обов’язки координатора процесів для розробницьких центрів (DevCenters Processes Coordinator).

З травня 2008 року — співзасновник компанії [bvblogic] (ТОВ “БІВІБІЛОДЖІК”), яка спеціалізується на розробці веб-орієнтованих систем обробки даних. З лютого 2011 року Богдан Футерко – виконавчий віце-президент компанії [bvblogic] (ТОВ “БІВІБІЛОДЖІК”). В компанії керував щоденною операційною діяльністю. Започаткував та налагодив роботу відділів фінансів, персоналу, юридичного, IT, дизайну та внутрішніх розробок. Керував розробками інформаційних фінансових систем, ERP та інших внутрішньокорпоративних інструментів. Започаткував IT інфраструктуру та технічну платформу для організації основних виробничих процесів, займався її розвитком і супроводом. Як прихильник процесо-орієнтованого підходу роботи компанії займався розробкою та налагодженням організаційних процесів.

До часу призначення заступником голови обласної державної адміністрації займався підприємницькою діяльністю.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *