Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Питання недопущення спалаху кору розглянули на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

Враховуючи ситуацію, яка склалася на території сусідніх областей, пов’язаних із захворюваністю на кір, та недопущення розповсюдження його на території нашої області, учора, 26 квітня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віталія Ільчишина відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Йшлося про готовність до реагування на спалах кору на регіональному рівні у разі його виявлення.

У ході засідання було погоджено та затверджено План дій щодо готовності та реагування на спалах кору на території Івано-Франківської області та ухвалено відповідні рішення щодо профілактики, недопущення та у разі виявлення швидкого реагування на захворюваність.

Особливу увагу присутні звернули на проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань профілактики захворювань на кір.

Довідково

Спалахи цієї інфекції мають циклічний характер і відбуваються в Україні кожних чотири-п’ять років. Попередній спалах кору стався у 2017–2019 роках. Одна з причин цього – недостатнє охоплення ще­пленнями. Війна створює ще більш сприятливі умо­ви для поширення кору через руйнування медич­ної інфраструктури, а відтак ускладнення доступу українців до медичних послуг, зокрема вакцинації, великих скупчень людей у прихистках, евакуацій­ному транспорті та центрах для переселенців. У та­ких умовах кір може поширюватися швидше, тому важливо захистити себе та дітей – вакцинуватися.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *