Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Пліч-о-пліч»: Івано-Франківщина допомагає відбудувати село с. Давидів Брід на Херсонщині

У с. Давидів Брід Херсонської області проводиться ремонт та відновлення житлових будинків, пошкоджених російськими окупантами. Зараз задля реалізації президентського проєкту «Пліч-о-пліч» у цьому населеному пункті працює 19 людей з Івано-Франківщини.

До виконання робіт залучено три бригади та чотири людини задля організації будівельного процесу, доправки будівельних матеріалів та відповідного обладнання. Бригада покрівельників у складі шести чоловік здійснює капітальний ремонт дахів, а саме демонтажні роботи пошкодженого або зруйнованого даху, улаштування дерев’яних конструкції даху, улаштування шиферу та комплектуючих.
Також продовжується капітальний ремонт фасадів житлових будинків, а саме: улаштування направляючих утеплення фасаду мінеральною ватою та оздоблення самого фасаду металосайдингом. А троє фахівців здійснюють заміну віконних та дверних конструкцій, пошкоджених артилерійськими обстрілами.
Важливо зазначити, що з липня цього року по даний час проводяться роботи на шести будинках, для цього розроблена необхідна проєктно-кошторисна документація.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *