Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Пліч-о-пліч»: Прикарпатці відновлюють оселі на Херсонщині

Івано-Франківщина – один із регіонів України, які долучилися до проєкту «Пліч-о-пліч», що має на меті допомогти відбудувати громади Херсонщини, які найбільше постраждали від агресії росії. Наша область взяла під свій патронат село Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Бериславського району Херсонської області. І зараз наші бригади відновлюють оселі на Херсонщині.

Прикарпатськими фахівцями проводяться відновлювальні роботи  у житлових будинках та  виготовляється необхідна проєктно-кошторисна документація не цей капітальний ремонт.

Також минулого тижня працівниками департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА спільно із проєктною організацією було здійснено спільний виїзд у населені пункти Біляївка, Українка, Петропавлівка та Червоне Новоолександрівської територіальної громади Херсонської області задля обстеження житловій будинків і соціальної інфраструктури, які постраждали внаслідок російської агресії.

Ці населені пункти також відновлюватимуться згідно програми Президента України  «Пліч-о-пліч» під патронатом Івано-Франківської ОВА.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *