Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пнівський замок – у Національній програмі «Велика реставрація»

Сьогодні за круглим столом обговорили участь проєкту Пнівського замку в Національній програмі «Велика реставрація». Посадовці зазначили про важливість відбудови об’єкта, залучення інвестицій та привабливість для туристів.

На нараді були присутні голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович, заступники голів Іван Жигалюк та Ярослав Гундяк, секретар міської ради Тарас Пекарський, керуючий справами виконавчого апарату міської ради Олег Антонюк, начальник управління культури МТГ Олександр Зварчук та голова ГО “Надвірнянський туристично-інформаційний центр” Володимир Гринішак.

Окрім того, виграно міжнародний проєкт з ЄС, “Партнером є місто Ардут (Румунія), який планують реалізувати цього року. Це дасть змогу продовжувати реставраційні роботи на Пнівському замку.

Слід зазначити, що Національна програма «Велика реставрація» з відновлення визначних історичних пам’яток та об’єктів культурної спадщини розрахована на декілька років і передбачатиме різні джерела фінансування, зокрема, державне партнерство. Реалізація цього проєкту сприятиме підвищенню культурного рівня наших громадян, а збереження та розвиток культурних об’єктів об’єднуватиме українців та покаже світові нашу систему культурних цінностей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *