Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Подарувати свято дітям Героїв……

У Надвірнянській РВА зустрілися із дітьми військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули на війні росії проти України. Дітки отримали іменні подарунки від благодійників з Німеччини громади Бремена. Новорічно-різдвяні подарунки в Україну доставила волонтерка Наталія Чаплінська.

Щиро дякуємо голові обласної державної адміністрації – начальнику обласної військової адміністрації Світлані Онищук та начальнику відділу Міністерства у справах ветеранів в Івано-Франківській області Володимиру Веркальцю за солодкі гостинці.
«Ми радіємо, що у такі страшні часи для нашої держави, коли ми ведемо боротьбу з лютим окупантом, стільки людей відгукуються, щоб нашим дітям дарувати щасливі й приємні моменти в житті», – зауважила заступниця Надвірнянської РВА Леся Свідрак.
Службою у справах дітей Надвірнянської РВА повідомлено, що подарунки отримали 42 дитини. які втратили своїх батьків, синів та годувальників у боротьбі з російськими загарбниками. Марія Сметанюк, вважає, що турбота про дітей у цей не простий час для нас дорослих є у пріоритеті.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *