Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Податківці Надвірнянщини допомагають оформити декларації на виїзних прийомахКампанія декларування доходів, отриманих в 2014 році добігає кінця. У громадян залишилося декілька днів, щоб виконати свій громадський обов’язок – подати річну декларацію про доходи. «Робота фахівців ДПІ у Надвірнянському районі спрямована на створення комфортних умов для подання громадянами декларацій про доходи, отриманих у 2014 році», – зазначає  начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь Гнатюк.
Важливим напрямом роботи – є організація виїзних прийомів у сільських радах району та на підприємствах, під час яких платники мають змогу отримати практичні консультації щодо заповнення декларацій.
Загалом, з початку деклараційної кампанії 653 мешканці району вже виконали свій конституційний обов’язок. Із загальної кількості декларантів 233 громадянина задекларували дохід на суму 18195 тис.грн., з яких до бюджету надійде 165 тис.гривень. Найбільше коштів жителі Надвірнянщини задекларували від отримання спадщини, дарування. Крім цього, 420 громадян бажають скористатись правом на податковий кредит.
Податківці нагадують, останній день подачі декларації про майновий стан і доходи, отримані в 2014 році – це 30 квітня 2015 року. В разі виникнення питань стосовно декларування, за безкоштовною консультацією можна звернутися до Центру обслуговування платників ДПІ у Надвірнянському районі.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *