Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Податкова знижка для фізичних осіб діє до кінця 2013 року

    ДПІ у Надвірнянському районі нагадує, подати річну податкову декларацію на податкову знижку за 2012 рік платник податку може протягом всього 2013 року.

    ДПІ у Надвірнянському районі нагадує, подати річну податкову декларацію на податкову знижку за 2012 рік платник податку може протягом всього 2013 року.

Протягом поточного року правом на податкову знижку скористались 786 громадян. Сума повернених коштів становить 643,1 тис.грн.

Податкова знижка – це сума витрат платника податку у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) протягом звітного року, на суму яких дозволяється зменшення суми загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, одержаного за наслідками такого року .

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Перелік витрат, дозволених до включення до складу податкової знижки, наведено у  статті 166 розділу IV  Податкового кодексу,   а це  частина суми процентів, сплачених платником податку за користування іпотечним кредитом,  сума коштів сплачених за навчання на користь закладів освіти,  сума витрат платника податку на сплату страхових платежів

Для отримання  податкової знижки необхідно до 31 грудня 2013 року включно річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Важливо знати, якщо до кінця 2013 року платник податку не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2012 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Додаткову інформацію можна отримати в Центрі обслуговування платників або за тел. 2-22-79.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *