Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Податкові знання презентовано у Надвірнянському відділі освіти

 Днями начальник ДПІ у Надвірнянському районі Головного управління Міндоходів у Івано-Франківській областіВасиль Гнатюкпровівпрезентацію підручника «Основи податкових знань» у районному відділіосвіти.


 Днями начальник ДПІ у Надвірнянському районі Головного управління Міндоходів у Івано-Франківській областіВасиль Гнатюкпровівпрезентацію підручника «Основи податкових знань» у районному відділіосвіти.
«Підручник «Основи податкових знань» для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл-це спільний проект Міністерства доходів і зборів України та Міністерства освіти і науки України, спрямований на формування податкової культури підростаючого покоління, створення позитивного іміджу сумлінного платника податків та підвищення рівня добровільної сплати податків. Вивчення спецкурсу допоможе дітям усвідомити, що сплата податків – це громадянський обов'язок кожного і від його виконання залежить могутність нашої держави, добробут громадян країни та благополуччя кожної родини»,-зазначив очільник податкової інспекції.
 Це не перший проект спільно з освітою. Одним із перших було проведення конкурсу «Податки очима дітей», який проіснував 10 років. Потім за ініціативи Олександра Клименка був створений пізнавальний мультфільм для дітей «Місто мрії». І нарешті ми отримали підручник, який допомагає учням пізнати світ податків.
Начальник відділу освіти Михайло Винник відмітив, що підручник допоможе ввихованні майбутніх сумлінних платників податків, які будуть законослухняними громадянами своєї держави та повноцінними членами європейської спільноти. У всіх розвинутих країнах громадяни знають закони, обов’язки та права, затверджені Конституцією, розуміють необхідність запровадження податків та необхідність добровільної їх сплати. Ми намагаємось досягти цього й в Україні. Тому необхідно починати вже з підростаючого покоління.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *