Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Подорож у країну безпеки”

Під такою назвою ля родин загиблих захисників прикарпатські «надзвичайники» провели захоплюючу екскурсію.

Вона відбулась у рамках проєкту «Турбота про родину Героя» для 25 дітей від 7 до12 років з трьох територіальних громад – Івано-Франківської, Тлумацької та Богородчанської. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Усе задля того, аби подарувати діткам та їхнім матерям, яким через війну довелось пережити біль втрати, позитивні емоції та відволіктись від своїх переживань.

“Це – вже друга пізнавальна «Подорож у країну безпеки» для родин загиблих Героїв, під час якої діти мали нагоду оглянути пожежні машини, спецтранспорт та навіть спробували себе у ролі кермувальників”, – йдеться у порівнянні керівниці області.

На екскурсії побувала Марія Косович з двома синами 8-річним Святославом та 13-річним Дмитром. «Для хлопців – це надзвичайно цікаво та захоплююче, особливо пожежні машини», – поділилася враженнями багатодітна мама. Любов Лаврів відвідала захід із 14-річним сином Денисом. «Позитивні емоції – те, що дуже треба в наш час дітям. А ще це пізнавально, бо дізнались чимало цікавого про небезпечну роботу вогнеборців», – розповіла пані Люба.

Також у програмі були відвідини «Класу безпеки», де розповіли про правила, що рятують життя, а ще влаштували для відвідувачів цікаву розважальну частину.

Додамо, що цьогоріч проєкт «Турбота про родину Героя» включатиме різні спортивні та мистецькі заходи, захоплюючі та цікаві екскурсії, не лише для дітей, а й для дорослих.

“Дякую кожному, хто долучається до нашого проєкту та підтримує родини загиблих захисників-Героїв”, – резюмувала Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *