Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Погляд у світ професій

  
Замислитись над майбутнім вибором професійного шляху та не помилитись в ньому — така тематика занять в літньому таборі. 

  
Замислитись над майбутнім вибором професійного шляху та не помилитись в ньому — така тематика занять в літньому таборі. 
Заходи проведені з метою надання допомоги дітям в їх професіональному самовизначенні, акцентування уваги юних учасників на важливості відповідального підходу до вибору професії.
Провела профконсультаційну роботу з учнями фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк 22-23 липня 2015 року у мальовничому селі Микуличин на Яремчанщині, в літньому-оздоровчому таборі «Едельвейс».
Гостинно зустріли фахівця Уляну Півторанюк директор табору Ярослав Кащишин, заступники з виховної роботи, вихователі закладу  Богдан Корчинський  і  Руслан Ільків. Заходи були розраховані на дітей молодшого і середнього віку. Діти провели час корисно, багато дізналися про світ професій. Вони ділилися власними думками про важливість відповідального підходу до вибору професії. Профконсультант центру зайнятості розповіла дітям про службу зайнятості, чим вона допомагає людям, і чому на справді так важливо зробити правильний вибір професії. Щоб згадати, які професії існують у світі, дітям було запропоновано відгадати загадки, прийняти участь у конкурсах «Абетка професій», «Анаграми професій». Школярі взяли участь у конкурсі малюнків.
Після профінформаційного заходу «Моя майбутня професія», фахівець запропонувала школярам взяти участь в брейн-ринзі «Відгадай професію», в якій активними учасниками стали школярі 7 класу. Поділившись на команди гравців та глядачів, вони із захопленням вгадували  питання, які були написані  в конвертах.
Дані заходи несли у собі відтінок зацікавленості щодо світу професій, інтерактивні ігри та інформація, яка стосувалась вибору професії зацікавила присутніх. 
Усі діти усвідомлюють, що потрібно враховувати власні вміння та навички, характер, попит на ту чи іншу професію в регіоні. І, звичайно, потрібно вчитися, старанно і наполегливо не тільки зараз у школі, а й далі, у вищих навчальних закладах для того, щоб омріяне майбутнє стало реальністю. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *