Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Покриття багатоканальним телемовленням Прикарпаття збільшується

9 грудня розпочалася трансляція 8-ми програм у мультиплексі MX-1 у селищі Верховина, що здійснюється з вежі КРРТ на горі Пушкар. Найближчими днями багатоканальне телемовлення розпочнеться в містах Калуш, Яремче та населених пунктах Косівського району.

Після початку впровадження багатоканального телевізійного мовлення у цих населених пунктах територія покриття області цифровим сигналом значно збільшиться і за різними підрахунками становитиме близько 60%. Це певною мірою вирішить проблему так званих білих плям Прикарпаття, куди раніше цифровий сигнал не досягав.

Цій важливій події передувало рішення Національної ради щодо переоформлення ліцензії цифровому провайдеру ТОВ «Зеонбуд» у зв’язку зі збільшенням кількості передавачів багатоканальної телемережі МХ-1 у 14 населених пунктах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Луганської областей. Передбачалося, що нові передавачі для цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2, зокрема в Івано-Франківській області, мають бути встановлені у селищі Верховина, місті Калуш, селі Річка Косівського району, місті Яремче.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *