Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Поліцейські у центрі Івано-Франківська організували акцію «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня розпочалася Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Цією акцією учасники нагадують про проблему домашнього насильства і пояснюють, що вона, в будь-яких проявах, неприпустима у суспільстві. І наше спільне завдання – протидіяти негативним наслідкам даного суспільного явища. Не замовчувати, не приховувати, а не боятися говорити і протидіяти.

Вчора на Вічевому майдані зібралися поліцейські, представники влади, соціальних служб і громадських організацій, аби привернути увагу до важливої проблеми сьогодення – домашнього насильства.

Інформаційні брошури, правові консультації, соціальні ролики і тематичні листівки – це лише крок до того, аби суспільство не боялося говорити про проблему домашнього насильства.

Поліцейські звертаються до кожного: якщо ти жертва – не мовчи, якщо свідок – розкажи. Кожен кривдник повинен нести відповідальність за вчинене. Телефонуйте на лінію «102» або на безкоштовну національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства 0 800 500 335 (для стаціонарних телефонів) та 116 123 (для мобільних телефонів).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *